O PRODUKTECH

leeloop

Leeloop dokonalá ochrana proti vším.

Technologie Leeloop

Leeloop je jedinečný produkt. Technologie použitá v tomto produktu „zachycuje“ inteligentní směs esenciálních olejů (PhytoClear complex) v patentované gumičce do vlasů, čímž je přípravek Leeloop účinný po dobu až 2 týdnů. Unikátní receptura, integrovaná do vláken vlasové gumičky, umožňuje pomalé a plynulé uvolňování přírodní vůně, která odpuzuje vši. Tato receptura byla vyvinuta ve spolupráci s dobře známými odborníky na parfémy (zvanými „nosy“ 🙂 ), aby dodala Leeloop vůni, která je příjemná pro děti… ale odporná pro vši! Gumička do vlasů je stylová a odolná. Dokonce i po dvou týdnech, jakmile se vůně z gumičky uvolní, vám zůstane skvělá a stylová gumička do vlasů! Každý Leeloop je dodáván s přiloženým návodem k použití – s tipy a radami, které vám pomohou maximálně využít vaše vlasy. A Leeloop není jen pro děti! Je to také skvělý způsob, jak se rodiče a učitelé můžou chránit před vešmi.

Fakta

Hlavová veš je bezkřídlý ​​parazitický hmyz, který žije v lidských vlasech a živí
se malým množstvím krve odebrané z pokožky hlavy. Protože potřebují teplo
a lidskou krev, aby přežily, vši nemohou přežít mimo pokožku hlavy déle než jeden nebo dva dny.
Na rozdíl od přesvědčení mnoha lidí, vši ve skutečnosti nešíří nemoci. Ale jejich kousnutí může způsobit svědění a podráždění pokožky hlavy. Ačkoliv jsou vši nepříjemné a sociálně náročné, nejsou nebezpečné. Mohou však způsobit, že si děti nadměrně poškrábají pokožku hlavy, což může způsobit poranění nebo dokonce infekci. Zamoření vešmi
se nazývá pedikulóza a nemá nic společného s čistotou pokožky hlavy nebo vlasů.
Vši jsou vysoce nakažlivé, otravné a často je velmi těžké se jich zbavit. Jedná se o velmi častý problém, zejména u dětí, učitelů a rodičů. Snadno se šíří
z jedné osoby na druhou, zejména ve skupinách, jako jsou školy, centra péče o děti, sportovní aktivity a letní tábory. Je proto důležité zabránit šíření nebo rychle nakažení léčit, jakmile se objeví.
Vši nemohou létat nebo skákat. Migrují přímým kontaktem z hlavy na hlavu. I když sdílením oděvů, ložního prádla, hřebenů, kartáčů a klobouků můžou taktéž projít, jedná se o velmi sporadickou příčinu infekce. Děti jsou náchylnější k nakažení vešmi, protože mají tendenci mít bližší fyzický kontakt s ostatními a sdílet více osobních věcí. Dívky mají 3 až 4krát větší pravděpodobnost výskytu vší než chlapci. Domácí mazlíčci nemohou dostat vši nebo být kontaminováni lidmi.
Přestože jsou vši velmi malé (1,5 až 3,5 milimetru), mohou být diagnostikovány pouhým okem. Nicméně, neváhejte se poradit se svým lékařem, pokud si vaše dítě neustále škrábe hlavu nebo si stěžuje na svědění pokožky hlavy. Váš lékař by vám měl být schopen sdělit, zda má vaše dítě vši
a musí být léčeno.


Hlavními znaky kontaminace vši jsou:

Škrábání
Ačkoli škrábání je obecně první snadno rozpoznatelný známka vší, v některých případech svědění nemusí začít hned. Záleží na kůži a citlivosti každého dítěte. Kůže reaguje na sliny – a tato reakce může trvat až několik týdnů. Jakmile vši začnou kousat, děti obvykle cítí nějaké svědění a škrábání. Děti si také často stěžují na to, že cítí, že se jim ve vlasech pohybují nějaké věci, které lezou, nebo lechtají.
Vejce vší (tzv. hnidy)
Před vylíhnutím, vši vejce (hnidy) vypadají jako malé, žluté / hnědé tečky. Hnidy mohou vypadat jako lupy, ale nelze je odstranit běžným kartáčováním. Vejce se vylíhnou během 1 až 2 týdnů. Po vylíhnutí, je zbývající skořápka bílá nebo čirá a zůstává pevně připevněna k vlasovému stvolu.
Dospělé vši a nymfy (mladé vši)
Dospělá veš není větší než sezamové semínko a je šedavě bílá nebo kropenatá. Nymfy jsou menší a trvá 1 až 2 týdny, než vyrostou v dospělé vši. Měli byste být schopni vidět vši nebo hnidy rozdělením vlasů dítěte do malých části a kontrolou vši a hnid jemným zubním kartáčkem na pokožce hlavy, za ušima a kolem šíje. Určitě bude užitečná lupa a jasné světlo. Vši se však pohybují rychle – může být těžké je najít.
Malé červené pupínky nebo rány od poškrábání
U některých dětí je podráždění mírné, pro jiné se může vyvinout otravná vyrážka. Nadměrné škrábání může vést k bakteriální infekci (která může způsobit zrudlou kůži, kde můžou být oteklé lymfatické žlázy). Pokud si lékař myslí, že je to tento případ, může léčit infekci perorálním antibiotikem.

Mít hlavu kontaminovanou vešmi není známkou špatné hygieny. Vši mohou být problémem pro děti všech věkových kategorií a sociálně-ekonomické úrovně, bez ohledu na to, jak často se koupou nebo mají vlasy.
Tyto tipy však pomohou dětem vyhnout se vším:
Užívání denně přípravku Leeloop pomáhá dramaticky snížit riziko napadení.
Učit děti, aby se snažily vyhnout se kontaktu hlav při hraní doma nebo ve škole.
Naučit děti, aby nesdílely hřebeny, kartáče, klobouky, šály, šátky, stuhy, nebo gumičky do vlasů, ručníky, přilby a další předměty osobní péče.
Poradit dětem, aby neležely na ložním prádle, polštářích a kobercích, které nedávno používal někdo s vešmi.
Kontrolovat ostatní členy vaší domácnosti, kteří měli úzký kontakt s osobou, která má vši každé 3 nebo 4 dny. Pokud se objeví vši nebo hnidy, začněte léčbu okamžitě.
Pro vaši pozornost:
Pokud má Vaše dítě ještě 2 týdny po zahájení léčby vši, nebo pokud je pokožka vašeho dítěte infikovaná, kontaktujte svého lékaře.

100% PŘÍRODNÍ

Tým vědců pracoval dva roky, aby objevil přírodní směs, který má příjemnou vůni pro lidi a odpuzuje vši.

100% BEZPEČÍ

Ve věku tří let může vaše dítě pravděpodobně chodit a běhat, může mluvit, muže se samo najíst a může nosit Leeloop se 100% bezpečností.

ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE

Každá gumička do vlasů poskytuje až dva týdny ochrany, tedy necelé 4 Kč za den a jeho vytažení z obalu trvá přibližně minutu.

95% EFEKTIVITA

Receptura byla testována nezávisle a získala rating „A“ – 95% účinnost při prevenci proti vším!

SNADNÉ POUŽITÍ

Leeloop je jednou z možnosti prevence proti vším, kterou můžete a měli byste nechat na vašem dítěti, aby ji používalo samo! Použivání Leeloopu vytváří pocit nezávislosti.

PŘÍJEMNÉ PRO DĚTI

Která dívka by neměla ráda gumičky do vlasů a příjemnou vůni? Leeloop je navržen jako dokonalé bezbolestné řešení pro životní styl vašeho dítěte.

Made with love by BBrand