LEELOOP

O společnosti

WellBeLabs GmbH je společnosti specializující se na vývoj a získávání zdravotnických inovací a jejich distribuci na mezinárodním trhu zdravotní péče. Silnou stránkou WellBeLabs je identifikování mezer na trhu a poskytování zákazníkům po celém světě skutečných inovativních řešení, která znatelně mění každodenní pohodlí a podmínky lidí.
Jde o přístup společnosti k získávání zdrojů a způsobu pohledu na trh, díky němuž jsou výrobky WellBeLabs tak radikálně odlišné. Zodpovědní pracovníci sledují každodenní starosti a potřeby lidí a vidí je jako zdroj pro tyto produkty a inovace. Dívají se na svět a často nacházejí neviditelné nenaplněné přání po výrobcích, které ještě neexistují. A právě zde začíná proces výzkumu a vývoje.


Společnost WellBeLabs, kterou v roce 2015 vytvořili dva podnikatelé se silným zázemím ve zdravotnictví, péči o pleť a hi-tech, má nyní v Evropě 14 zaměstnanců a partnerů, kteří se věnují výzkumu a vývoji, nákupu, marketingu a prodeji a výrobě a logistice v Evropě. Americe a Asii. WellBeLabs má distribuční síť 40 000 prodejních míst v celé Evropě, Americe a na Středním východě.

Společnost Meteor CEE Czech Republic s.r.o. je součástí distribuční skupiny Meteor, která působí v 10 zemích Střední a Východní Evropy a v Asii. Je partnerem jedinečných výrobců ve svých oborech a má v portfoliu zajímavé, exkluzivní produkty s důrazem na sortiment určený dětem.

Chci koupit Leeloop

K dostání v prodejnách Dr. Max 

100% PŘÍRODNÍ

Tým vědců pracoval dva roky, aby objevil přírodní směs, který má příjemnou vůni pro lidi a odpuzuje vši.

100% BEZPEČÍ

Ve věku tří let může vaše dítě pravděpodobně chodit a běhat, může mluvit, muže se samo najíst a může nosit Leeloop se 100% bezpečností.

ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE

Každá gumička do vlasů poskytuje až dva týdny ochrany, tedy necelé 4 Kč za den a jeho vytažení z obalu trvá přibližně minutu.

95% EFEKTIVITA

Receptura byla testována nezávisle a získala rating „A“ – 95% účinnost při prevenci proti vším!

SNADNÉ POUŽITÍ

Leeloop je jednou z možnosti prevence proti vším, kterou můžete a měli byste nechat na vašem dítěti, aby ji používalo samo! Použivání Leeloopu vytváří pocit nezávislosti.

PŘÍJEMNÉ PRO DĚTI

Která dívka by neměla ráda gumičky do vlasů a příjemnou vůni? Leeloop je navržen jako dokonalé bezbolestné řešení pro životní styl vašeho dítěte.

Made with love by BBrand